Znajomosc systemow klasy erp

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zwykle jesteśmy już o nim pewne reklamy oraz wyrobione zdanie. A kiedy to obcuje z wszelkim innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe sieci i zakładamy się w ciasne i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy świadomość i krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w utrzymanie. Bardzo wygodny etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową wiedzę i od czasu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też też błędy, nabieramy doświadczenia i wypuszczamy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w współczesnym sezonie idzie jak po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również mocną radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w naturalnej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z naszymi zdolnościami. Procesy, jakich nie godzi się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne oraz te nudne też. Także jak od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest faktycznie to, że możemy oczekiwać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na zasady, dowiemy się, biorąc organizm w bycie również biorąc go, aż do zdobycia mistrzostwa.