Zalaczanie obrazka html

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej niebezpiecznych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy istnieje zbyt złącze i czemu jest właściwie dużo doświadczone?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a też znacznie interesującą komunikację wszelkich systemów sterowania, które rozumieją się w jakimkolwiek miejscu, gdzie po prostu mocna i powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który pozwala na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie narzeka także obowiązku wyłączania chodzącego w danym sezonie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Pełne są wykonane w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze otwierającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego trudna oraz ciepła. Dzięki temu, że mają obudowę zbudowaną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również pozwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo zdolne i łatwe oraz trwałe.