Windows 7 ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który zezwala na dużą i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako niezwykle ciekawy plan na zbycie gastronomicznym zajmuje się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w książce kelnerom również tym tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długich szkoleń, oraz bardzo przystępna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z ogromną paletą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie wyłącznie w średnim, pojedynczym lokalu, ale więcej w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest niezmiernie podatnym systemem, jaki weźmiemy na zbytu. W współzależności od profilu lokalu, czy jest to bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najzdolniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i zysku jaki generuje. W relacji od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, żeby był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest dostęp do całkowitych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do własnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.