Uslugi informatyczne dla firm

Sieć Partnerów Comarch funkcjonuje w oparciu o jeden z najciekawszych programów partnerskich w wszelkim świata. Comarch Partnerzy to ponad 900 spółek z pełnej Polski. Stały one dokładnie wybrane, liczą sobie zwykle z kilku do kilkunastu pracowników. Podlegały szczegółowej selekcji, aby zapewnić jak najwyższy szczebel usług informatycznych potencjalnym nabywcom.

erp w chmurzeModel usługowy Comarch ERP Optima, czyli Twój system zarządzania dostępny w chmurze. - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Comarch swoim kolegom w zakładzie oferuje m.in.: - profesjonalne szkolenia handlowe i wyjątkowe, - uwaga w dojściu do klientów, - współpraca ze strony opiekuna regionalnego, - wsparcie działań promocyjnych, - reklamę na własnych serwisach i stronach www, - możliwość czerpania z środków opracowanych przez swoich specjalistów. Partnerzy o potwierdzonych kompetencjach są postawieni na specjalnej mapie sprzedaży Programu Partnerskiego Comarch. Stopień widoczności na mapie związany istnieje od stopnia aktywności handlowej danego partnera i działania określone kryteria sprzedażowe. W kierunku podjęcia zgody z nazwą Comarch i zostania jej partnerem należy zetknąć się na spotkanie z człowiekiem firmy, odbyć Cykl Szkoleń Autoryzacyjnych w terenie produktów Comarch oraz podpisać stosowną umowę o pomocy. Warto zostań Partnerem Comarch, gdyż systemy tej instytucji to ciągle najchętniej wybierane rozwiązania biznesowe w Polsce, i Program Partnerski to czyste zyski idealne do włożonego wysiłku i książce. Comarch oferuje także specjalne Ścieżki Kompetencyjne, czyli program rozwoju pracowników Partnerów budujących społeczność współpracowników Comarch. Pierwszym krokiem do przyjęcia współpracy jest spełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.comarch.pl. Wystarczy wpisać swoje dane osobowe oraz numer NIP przedsiębiorstwa. Z ciekawymi zetkną się pracownicy marki w planie omówienia warunków współpracy.