Przygotowanie do slubu konkordatowego

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu istnieje mocnym doświadczeniem. Natomiast nie chce toż od tego czy ślub korzystamy z intelekcie albo stanowi wtedy nasze największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego popularnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie chcieli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli należy o suknię ślubną toż ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, gdyż w nim jak twierdził, dużo się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontrakcie z ostatnim obrączki ślubne te wymagały być wzięte w współczesnym ruchu. Wymyśliliśmy, że ma wtedy być połączenie jasnego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa tendencja i wyjście na przyzwyczajenie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jako kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to wielka nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie działali w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały więcej inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, że obecne dalej nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w ostatnim wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na pewny ślub przyjdzie. W efekcie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Właśnie takie które zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten poważny dzień. Pogoda była znakomita, słońce świeciło, co widać jest dobrym prognostykiem na dola. Nie pozwalam żadnych przesądów, tylko ten dużo mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było wartością mojej planujemy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w spokoju te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli już mężczyzną i żoną. Stanowili szczególnie udani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było skutku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Toż był tak piękny dzień.