Przedluzanie wlosow krosno

Przedłużanie włosów jest coraz częstszą metodą wśród kobiet, aby ich włosy zyskały piękny, długi i bogaty wygląd. Ten brak jest sposobem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele dróg tego sposobu, w relacji od preferencji klientki, stanu włosów, czasu który chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z metod daje inne produkty.
Samą z najdalszych szkół jest droga keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Wprowadzona w łusce keratyna mająca właściwości regenerujące jest rzucana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy odpowiedniej pielęgnacji kieruje się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Niezwykle znaną formą przedłużania włosów jest droga na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich drobnych obrączek. Stanowi zatem forma dla kobiet, które nie mają zdolności do alergii, gdyż obrączki zbudowane są z metalu. Mikroringi przeprowadzane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Główną wadą tej drogi jest zabieg oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt zatrzymuje się z trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka mogą stanowić jeszcze wykorzystane, jednak konieczna jest to zmiana obrączek na kolejne.
Kolejną drogą jest droga na ultradźwięki, która liczy na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Oddaje się ją do włosów cienkich i zniszczonych. Czas noszenia trwa nawet sześć miesięcy, a wynik jest wyłącznie niewidoczny. Wadami tejże technologii jest znaczna cena oraz cięższy i łatwo niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, które pragną sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na specjalne okazje polecana jest metoda clip on/off, która stanowi także najprostszą, ale także najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Polega na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą jest niewielka cena zabiegu, piękny efekt na rozpuszczonych włosach oraz szybka jednorazowa zmiana swojego wyglądu.