Program optima kadry i place cena

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/wyposazenie-gastronomii-krajalnice/1/

Oprogramowanie optima dla faktur to składnik przeznaczony dla firm usługowych, jaki w prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z różnymi modułami wysyłka możliwości w kalendarzu jest jak nie ograniczona, co powoduje na krótszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima pozwoli na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę transakcji nie wyłącznie w złotówkach, lecz jeszcze w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż bądź kup z pewnymi formami płatności, jak i określonymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji usług i klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to element, który wspomaga sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej. Moduł ten stanowi pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a też służy nam dużą kontrolę procesów transportowych prowadzonych w spółce, przez co powoduje na skuteczne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został założony z wspominają o problemach sprzedaży detalicznej. Zezwala na wystawianie paragonów oraz związanych spośród nimi faktur sprzedaży. Niezwykle przydatna obsługa, zgoda z ekranami dotykowymi oraz urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych oraz przejrzysty interfejs, robi z okna sprzedaży detalicznej najlepsze narzędzie do lektury w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy firmach handlowych. Aplikacja jest zintegrowana z drugimi modułami, z jakimi współpracuje w toku prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została opracowana, z nauką o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym systemem może pełnić czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W skutku pracy z aktualnym oprogramowaniem powstają pliki z wiedzami inwentaryzacyjnymi, które można łatwo i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na poszczególny adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w zupełnie dostosowany do dania z sposobem optima. W kontakcie z obecnym wypowiedzenie to będzie najatrakcyjniejsze nie tylko podczas inwentaryzacji, lecz ponadto w momencie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik prosty istnieje na karcie producenta, jak oraz na częściach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują także z elementem optima Kasa Bank, który kupi na następną kontrolę wszystkich zagadnień powiązanych z przepływem środków materialnych w wartości.