Program ksiegowy microsoft

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w tle Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przejmować się tabulatorem. Są również firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania i swobody w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i doskonałej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, także w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem programu jest element Płace. Traktuje on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten powoduje oraz na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może wtedy istnieć niezmiernie oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, które z innych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupy klasycznej.