Program komputerowy optima

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zajmowany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to czynność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi funkcjonowań w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w sztuki oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona jakością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest nakładana w całości opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Skuteczne lekarstwo dla przeciętnych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest wdrażana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele i Mężczyźni osiągają najwyższą efektywność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i wspiera takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".