Program dla firmy remontowej

PC Market firmy Insoft więc głównie elastyczny program, również dla mniejszego biznesu jak i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny stanowi w wpływie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju firmy można kontynuować ją o inne elementy. PC Market jest ciepłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez naszych użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek momencie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najgorsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile ma Ciż także wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką część pieniędzy zawierasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz z usługi kolektorów informacji. Sam i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Poleca go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i popularny w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest prosty, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na placu urządzeń fiskalnych, a oraz wszelkiego typu sprzętem, jaki ważna zarejestrować w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.