Plan finansowy firmy sprzatajacej

Symfonia program to pakiet, który działa panowanie w lokalnych i niewielkich firmach. Stanowi o ważny polski zintegrowany pakiet, jaki został stworzony zwłaszcza dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to umożliwia w prowadzeniu firmy w jej codziennej energii w istot ewidencji oraz obsługi wydarzeń gospodarczych.

crm oprogramowanieSystem CRM | Systemy ERP | POLKAS

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe ma zbyt zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa.
Aplikacja Środki Trwałe ułatwia w szybkim stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i wewnętrznych. Moduł Kadry oraz Płace służy do zarządzania wynagrodzeniami oraz danymi typów. Dzięki nim można łatwo obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Poprawia on w zdaniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania – generuje listy płac oraz raporty. Drukuje także potwierdzenia przelewów.
Aplikacja Handel działa w istocie sprzedaży i gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu funkcjonuje możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest zgodna dla firm mających kilka oddziałów i w sumy kompatybilna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest uzyskiwany w terenach handlowych oraz sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.
Moduł Mała Księgowość został zaś przygotowany dla firm, które prowadzą księgowość uproszczoną. Pomaga on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z programem Płatnik). Dzięki niemu można mówić rozrachunki z urzędami oraz pracownikami. W całym stopniu ułatwia analizy dochodowości.