Perspektywy rozwoju firmy transportowej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W ostatnim tymże, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Chociaż jego biznes nie był tylko artykułów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z usługą przychodzi firma Comarch, jeden z najdłuższych twórców oprogramowania na Polskim rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i produktów. Układa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i jednocześnie są doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do podstawowego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.