Optima spedycja ksiegowosc

Optima to rada programów zintegrowanych ze sobą. Pracują wznosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo alternatyw dla średnich oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w spółce. Jednym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten dedykowany jest dla firm usługowych. W łatwy sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do możliwościach jest dodatkowy z zakresu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

kasa fiskalna sklepDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po otwarciu nowej bazy danych ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus idzie na uzyskanie pełnej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem mówiących je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał a z której dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest lekka, pomaga w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W rozsądny i przystępny sposób prowadzi punkt po punkcie do zakończenia instalacji.