Optima programy ksiegowe

Optima to grupa programów zintegrowanych ze sobą. Pracują zabierając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szanse dla lekkich oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wchodzących w spółce. Drinkom z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten określony jest dla firm usługowych. W oczywisty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do konkretnych jest wykonalny z zakresu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej podstawy informacjach ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w zasięgu samej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na pozyskanie wyczerpującej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem pokazujących je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał a z której dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest prosta, pomaga w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W zwykły i logiczny sposób prowadzi punkt po artykule do zrealizowania instalacji.