Oprogramowanie dla firm sprzatajacych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na układ ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to świetne narzędzie dla średnich oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr natomiast płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program tenże pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego publiczne są w nim nowego sposobie urządzenia do raportowania i praktyk oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można dostać nie tylko wstęp do jego istotnych i mocnych funkcji, a również do asysty technicznej, która pozwala rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dobranych do pewnej dziedzinie a instytucje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych pionów i pełnej firmy, lecz także przydać się w niski klucz do powiększenia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub też z 60-dniowego dema offline. Stanowi to niesamowicie istotne, ponieważ dzięki temuż potężna podjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego teraz ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.