Odpylacze akustyczne i ultra akustyczne

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w perspektywy worków filtracyjnych z pozostałych środków także o nietypowym typie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim istnieje problem z nieczystym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Niezwykle rozpowszechnione - filtry modułowe, które zjadane są szczególnie w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra realizują naszą pozycję również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej ofercie mamy także wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racje na domową formę mają szeroką powierzchnię filtracyjną.

Znacznie bogata skala proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiedz o naszej możliwości można zdobyć na bliskiej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są wygodne w klas przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej firmie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, oraz w terminie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.