Markowy system informatyczny przeznaczony do obslugi przedsiebiorstw

Program CDN Klasyka jest nie tylko spójną, ale także kompletną ofertą przeznaczoną zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw działających w branży produkcyjnej, usługowej, jak i handlowej.


Cały system Pakietu CDN składa się z trzech rodzajów programów. Po pierwsze jest to program magazynująco-fakturujący, gdzie możemy znaleźć Firma++, Faktury. Po drugie jest to program finansowo-księgowy, w którego skład wchodzi Księga Podatkowa, oraz Księga Handlowa. Po trzecie jest to program kadrowo-płacowy, gdzie można znaleźć Płace Plus, Płace i Kadry.
1) Firma++, Faktury- to programy wyposażone w szeroki wachlarz funkcji ułatwiających sprawną i szybką obsługę procesów handlowych oraz usługowych w przedsiębiorstwie.
2) Księga Podatkowa, Księga Handlowa – to programy znacznie ułatwiające pracę bez znaczenia na przyjęty sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych. Usprawniają pracę działu księgowości.
3) Płace Plus, Płace i Kadry – to programy, które znacznie wspierają wszelkie procesy decyzyjne, jakie zachodzą na różnych poziomach zarządzania w oparciu o zawsze aktualne dane zgromadzone w bazie systemu.
Z grupy wyżej wymienionych programów każdy klient może wybrać produkty odpowiednie dla swojego przedsiębiorstwa i indywidualnie je dopasować.
Cały pakiet CDN klasyka jest funkcjonalny oraz elastyczny. Programy są markowymi systemami informatycznymi przeznaczonymi do obsługi przedsiębiorstw. Działają w środowisku MS-DOS. Jako system operacyjny można wykorzystywać także Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT 4, Windows 2000, Windows Me, Windows XP. Są szybkie i stabilne, a cały system jest bezbłędny. Jest to nie tylko najlepszy, ale i najpopularniejszy pakiet wśród przedsiębiorców.
Niezawodnym atutem całego systemu Comarch ERP Klasyka jest to, iż jest on przygotowany na zbliżające się zmiany w podatku VAT oraz wszelkie inne poprawki w polskim ustawodawstwie w przyszłości tej dalszej, jak i bliższej. Program bezbłędnie liczy podatki i rzetelnie prowadzi księgi. Klienci posiadający omawiany pakiet wyłącznie w sposób pozytywny wyrażają się o nim. Programy te są ciągle aktualizowane od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu zyskały bardzo liczne grono zwolenników i polecających je klientów.