Krajalnica nicer dicer plus

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również delikatne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej wartościKrajalnica została sporządzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Materiały z jakich wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

BezpieczeństwoSystem zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też wyposażona w specjalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale gdy osiąga się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tym pokrętle.Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.