Krajalnica neo24

Krajalnica maga 612p to skuteczne danie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do twardych jak sery. Dobre dokumenty i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na utrzymanie jej w prostoty i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy pracownik może stać już zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do spełnienia w złym czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować oraz nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są i części zamienne w małych cenach. Urządzenie dopasowuje się z wielu elementów, które mogą stać nazwane w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.