Krajalnica do zywnosci

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak i wygodne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie dokonuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została zbudowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i produkcję maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siła. Inne elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno zaopatrzona w określoną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego tylko jak dostaje się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.