Krajalnica czarna

W biznesach natomiast w polach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w podobne, cienkie plastry. Traktuje to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana też do innych celów, na model do krojenia warzyw czy produktów, gdy wymagamy ich w budowie cienkich plasterków.

W relacje z tego, co mam kroić na krajalnicy, stanowi ona zaopatrzona w określone ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do cięcia pieczywa, co pozwoli łatwo "wgryźć się" w jego grupę i wykonywa równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmiany gdy należy o wędliny lub sery, zależy nam szczególnie na małych, równych plastrach, które wycina się sprawnie i bez dodatkowego wysiłku. Do owego obowiązku używamy krajalnicy z lekką, jednak bardzo intensywną krawędzią, która doskonale radzi sobie z twardymi, kiedy także daleko złożonymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to oczywista maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do domów gastronomicznych również do sklepów. Jest promowana przez producenta ze powodu na swoją wysoką trwałość i możliwość obsługi. Dzięki tym częściom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy, może podejść do książki z krajalnicą i świadczyć naszym klientom wędliny czy sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice dobrych jakości idą na duże uporanie się z pokrojeniem znacznej miary wędlin czy serów, przy niewielkim nakładzie produkcji oraz wartości pracownika. Taka krajalnica w biznesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy wykorzystywano na krojenie materiałów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy to stanowi proszone na przypadek w wypadku szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.