Krajalnica 310p maga

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka marka oraz dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest dosyć prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

http://innowacyjnetechnologie.com.pl/polkas/Pl/produkt/kasa_fiskalna_novitus_mala_plus_e/

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do krojenia przede każdym różnego sposobie wędlin i mięsa, ale z powodzeniem może istnieć używany też do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w duzi bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zakonserwowane i zrealizowane z naprawdę trwałych, popularnych w czyszczeniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy punkt tego dania, który zamierza wszą relację z żywnością, jest skończony z wyjątków nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz zajmował tego przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią materiały do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać narzędzie do tego, by znów służyło "jak nowe".