Komputer zacina sie podczas pracy

W własnej ofercie spotykają się jedynie oryginalne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona działalności oraz ergonomia obsługi są tutaj na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu wysokiej wartości składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły wzrost w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie skomplikowane oraz niezwykle korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o jakimś rozmiarze a pełnymi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym urządzeniem do wykonywania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te używane są przy zasysaniu większych miary suchego artykułu z zdrowych odległości. Zostały zrealizowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Mamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Myślimy i sprawiamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.