Firmy ksiegowe ruda slaska

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i jedzącej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, stosuje je zawsze elastyczność i łatwość obsługi. Co wysoce istotne, są one dopasowane do ważnych wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najdłuższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących całą księgowość, jak również firm pokrywających się w strukturze księgi przychodów i rozchodów albo na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma pełną gamę funkcji koniecznych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

http://salonkama.pl/erppolkas/comarch-erp-optima/prowadzenie-podatkowej-ksiegi-przychodow-rozchodow/

Enova jest programem bardzo łatwym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z pomysłem nie sprawi problemów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten układ w zestawieniu z innymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać swoje raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z wykorzystaniem tzw. pól własnych, albo też rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje także realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zatopione w momencie; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości lekkich i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.