Elk sklep miesny

Wizytówką sklepu mięsnego, albo te sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją to ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także wyposażona jest w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dużo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na proste jak i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie nadaje się do cięcia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a więcej możliwość zapisu sposobu ich instalowania w jakości programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przeprowadzona z najpiękniejszej klasie produktów, a konkretnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na usprawnienie pracy do określonego produktu. I urządzona istnieje w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.