Comarch klasyka hasp

Samymi z najciekawszych programów przeznaczonych dla marek są te czerpiące z linii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), szczególnie dla przedsiębiorstw posiadających komputery pracujące w otoczeniu DOS. Część ta aktualizowana istnieje teraz przez przeszło 20 lat i zdobyła przez ostatni okres ciężkie i trwałe grono zwolenników.
Program spośród tego pliku są aplikacjami DOSowymi, które pracują w układzie operacyjnym Microsoft DOS.

Jako system operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to absolutna i spójna oferta idealna dla słabych i średnich firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które funkcjonują w gronu DOS. W magazyn Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace oraz Kadry).
Mężczyźni z wszelkiej rodziny programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wyszukać te, które doskonale gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez sensu na więc jaki wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W realnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to zdarzyło, że pakiet ten istniał się w wielu krajach Krajowy zaś w wielu dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego skuteczność, stabilność i funkcjonalność. Seria ta ustala się prostą obsługą, niezawodnością i łatwym interfejsem. Do ostatniej chwili z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla nazw będących klientami pakietu, którzy wiedzą o wejściu na następne aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie potrzebują oni obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w formy aplikacji Comarch Asysta. Działa to ponad tych typów, którzy do ostatniej pory mieli z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.