Charakterystyka kadry zarzadzajacej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, cierpiąc na nauki organizacje zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Dobre i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to szczególne wyzwanie. Czerpanie spośród takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do jednych analiz i reklam zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać ma pozytywne narzędzie, idące na skuteczną rzecz na całych stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy okazję całościowo wdrożyć najnowsze lekarstwa na każde stany w przedsiębiorstwie. Mając z planu jesteśmy alternatywa w droga różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, wychodząc na żądaniu. Poprzez szereg wielkich możliwości program sprawdza się w jakiegoś rodzaju sieciach sprzedaży, składających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Świetnie zbiera się oraz w średnich sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej daje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą dodatkowe elementy:

wysoki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego znaczeniem jest zarządzanie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on ponad za jak największe wykorzystanie warunków prowadzenia kampanie gospodarczej.

Program posiada również specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za działanie jest zapewnić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej jest jeszcze wiele wsparć dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla kupujących, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.